Hradišťská 2454

397 01 Písek

}

Po - Pa 8.00 - 17.00

Sobota 9 -12:00

Volejte

+420 774 439 453

Hradišťská 2454

397 01 Písek

}

Po - Pa 8.00 - 17.00

Sobota 9-12:00

Volejte

+420 774 439 453

Hradišťská 2454

397 01 Písek

}

Po - So 9.00 - 18.00

Neděla ZAVŘENO

Kontakt pro klienty

+420 382 214 295

půjčujeme pouze kvalitní, spolehlivá a prověřená auta značek
Ford a Hyundai

Naše autopůjčovna se nachází v prostorách společnosti Auto VINKLER, s.r.o., která je autorizovaným dealerem značek Ford, Hyundai a Isuzu.

Díky tomuto spojení věříme, že Vám naše společné služby nabídnou ten nejlepší osobní servis a výběr vozidel.

Vozidla si u nás můžete zapůjčit na krátkodobý, víkendový, měsíční nebo dlouhodobý pronájem.

Všechna vozidla jsou plně servisována, mají platnou STK a dálniční známku

Autopůjčovna Vinkler Písek

Zapůjčení vozu
za nejlepší ceny

Výhody měsíčního flexibilního pronájmu bez závazků

Líbilo by se vám si pronajmout auto a krom tankování už nic jiného neřešit, a jen si užívat radost z jízdy? Pak vězte, že se nejedná o sen, ale díky flexibilnímu pronájmu od Taggartu jde o reálnou možnost. Takovýto flexibilní pronájem auta vám totiž umožní si kdykoliv od nás zapůjčit nový či zánovní vůz, konkrétně průměrné stáří našeho vozového parku je nižší než 1 rok, na měsíc i déle, aniž byste museli řešit kde seženete pojištění nebo dálniční známku – vše je již součástí pronájmu.

Stejně tak vám díky flexibilnímu pronájmu odpadnou i starosti se servisem – ten je rovněž vždy v ceně. Navíc naše levné zánovní vozy pravidelně podstupují kompletní servis, tudíž nemusíte mít obavy, že by během výpůjčky došlo k technické závadě na voze. Pokud by se ale přeci jen něco událo a vozidlo by mělo tovární závadu, nemusíte vůbec zoufat, zdarma vám poskytneme náhradní vozidlo. Stejně tak, pokud zjistíte, že vám půjčený vůz nevyhovuje svými rozměry či jízdními vlastnostmi, můžete jej kdykoliv jednoduše vyměnit za jiný z jiné třídy a hlavně nemusíte znovu hradit startovací poplatky. Pronajatá vozidla z autopůjčovny Vinkler vám zkrátka dávají naprostou volnost a svobodu.

 

Hlavní výhody flexibilního pronájmu auta od autopůjčovny Vinkler

Obrovskou předností námi zprostředkovaného pronájmu je skutečnost, že je opravdu zcela bez poplatků. Nečeká na vás tedy žádná akontace nebo startovací poplatky. Zaplatíte tak pouze za první měsíc pronájmu a složité vratnou kauci a žádné další skryté platby už na vás nečíhají. Kauce se Vám vrátí, jakmile se rozhodnete vrátit vozidlo. Jelikož nic víc nebudete muset platit, tak nebudete tak muset sahat do svých úspor, což se vždycky hodí. Díky tomu, že nemáme startovací poplatky jako konkurence, tak tím pádem nemáte co ztratit.

Další velkou výhodou flexibilního pronájmu od autopůjčovny Vinkler je fakt, že se jedná o pronájem vozu zcela bez jakýchkoliv závazků. Vždy se domluvíme pouze na délce pronájmu a tím to hasne. Navíc vůbec nevadí, když nám auto vrátíte před koncem smluvené doby – ani za to si neúčtujeme žádné poplatky.

Co se týče tarifu, tak to taky není problém a nemáme žádné skryte změny smluv. V případě, že budete potřebovat větší měsíční limit km, tak stačí nám to dát vědět a můžeme Vám kdykoliv změnit a to i u započatého měsíce. Ostatní smluvní podmínky zůstanou stejné. Zkrátka pokud hledáte dlouhodobý nebo flexibilní měsíční pronájem auta bez závazků a starostí, při němž se nebudete muset na nikoho vázat a utrácet své úspory, tak jste ho právě objevili.

Krom toho, že získáte možnost přijít k novému či zánovnímu autu bez jakýchkoliv startovacích poplatků a závazků, jako je to běžné u konkurence, tak flexibilní pronájem autopůjčovny Vinkler má i několik dalších benefitů. Jmenovitě například umožňuje půjčení auta opravdu komukoliv – fyzickým i právnickým osobám. Stejně tak plusem je, že vůz vám bude dostupný ihned po uzavření dohody s tím, že vám jej dokonce můžeme přistavit kamkoliv po ČR! A to kdykoliv vám to bude vyhovovat. Skvělá je i již zmíněná možnost umožňující během i po skončení pronájmu vyměnit auto za jiné, které se vám bude v daný okamžik více hodit a žádný nový startovací poplatek nebudete skládat.

 

Dlouhodobý pronájem vs. Operativní leasing – Co je flexibilnější?

Hlavním produktem, který dokáže konkurovat flexibilnímu pronájmu auta je operativní leasing. I když ne tak docela, neboť leasing má oproti pronájmu celou řadu nevýhod, které z něj dělají méně flexibilnější a svobodnější variantu obstarání si auta. Největším problémem operativního leasingu je, že nedokáže z dlouhodobého hlediska pružně reagovat na změnu vašich potřeb nebo životní situace. Problém nastává zejména při předčasném vrácení vozu – za něj si leasingové společnosti účtují tučné pokuty. Ačkoliv tedy leasing vypadá na první pohled jako levnější volba, není tomu úplně tak. Obzvláště pokud k tomu připočteme fakt, že u operativního leasingu na vás čeká řada skrytých poplatků.

Dlouhodobý pronájem má navrch i co se týče volnosti, kterou vám nabízí. Nebudete totiž vázání smlouvou na několik let dopředu, ale pouze výpůjční dobou, jež může činit klidně pouze jenom měsíc – navíc si ji můžete přizpůsobit dle vašich potřeb. To znamená, že získáte možnost používat auto opravdu jen tehdy, když ho budete skutečně potřebovat. To díky tomu nebude zbytečně stát v garáži. V neposlední řadě je plusem flexibilního dlouhodobého pronájmu i jednoduchost s jakou se dá zařídit. Stačí si pouze vybrat auto a zvolit si termín a délku pronájmu. Nic víc, oproti operativnímu leasingu na vás tedy čeká minimum zařizování a papírování.

Máte zájem o pronájem vozu? Zavolejte ještě dnes!

Připravíme vám nabídku přesně podle vašich potřeb. 

autopůjčovna vinkler písek

Ceník krátkodobého pronájmu

od 1DNE

OSOBNÍ

Cena 1-2 dny 300 km nájezd

R

Hyundai i20

R

Hyundai Bayon

R

Ford Fiesta

od 700 CZK

REZERVOVAT VŮZ

3DNY+

OSOBNÍ

Cena / 3-14 dní / 300 km nájezd

R

Hyundai i30

R

Hyundai Tucson

R

Ford Puma

R

Ford Kuga

od 800CZK

REZERVOVAT VŮZ

3DNY+

UŽITKOVÁ

Cena / 3-14 dní / 300 km nájezd

R

Lze řídít s řidičským průkazem "B".

R

Ford Tourneo Custom

R

Ford Transit Custom Van

R

Ford Transit Van

od 1 600CZK

REZERVOVAT VŮZ

Písek, Strakonice, Protivín, Tábor, Milevsko, České Budějovice, Příbram, Prachatice, Vimperk, Klatovy, Horažďovice, Sušice, Jindřichův Hradec, Soběslav, Veselí nad Lužnicí, Vodňany, Týn nad Vltavou, Blatná, Bechyně, Bernartice, Čimelice

Budětice, Cehnice, Dobrá Voda u Čížkovic, Dolní Novosedly, Drahonice, Kestřany, Kovářov, Králova Lhota, Krupice, Milešice, Protivín, Ražice, Slopné, Smrkovice, Vrcovice, Záhoříčko, Bavorov, Blatná, Drahonice, Droužetice, Drslavice, Dřešín, Hájek, Hodětín, Katovice, Lčovice, Letkov, Lnáře, Mačkov, Miloňovice, Nedrahovice, Nezamyslice, Nihošovice, Nuzice, Osek, Radošovice, Ražice, Skály, Střela, Strakonice, Studenec, Tchořovice, Třebohostice, Třešovice, Úlehle, Únice, Zálezly, Želčín, Bavorovice, Bednárec, Boudy, Budenec, Budínice, Čestice, Dobev, Drahonice, Hoštice, Kladruby, Kluky, Lipanovice, Pohorovice, Protivín, Přední Zborovice, Přepychy, Střítež, Velká Turná, Velké Chvojno, Záluží, Bechyně, Borotín, Bradáčov, Branišov, Budislav, Běleč, Černýšovice, Červená, Dírná, Hodonice, Hlavatce, Katov, Klenovice, Košice, Krtov, Krtovice, Libějice, Malšice, Meziříčí, Myslkovice, Nová Ves, Opařany, Planá nad Lužnicí, Podolí, Pravonín, Přehýšov, Radimovice, Ratibořské Hory, Roudná, Sezimovo Ústí, Skalice, Soběslav, Stádlec, Sudoměřice u Bechyně, Tábor, Trhový Štěpánov, Třebějice, Vesce, Veselí nad Lužnicí, Věžnice, Vlkovice, Záluží, Zhoř u Mladé Vožice, Bečice, Benešovice, Boleboř, Branišovice, Budkov, Buš, Cunkov, Dehtáře, Dolní Hrachovice, Doubravice, Dřínov, Hlaváčov, Hlavatce, Hněvkovice, Hrajovice, Chrast, Chrástov, Chrášťovice, Kamýk nad Vltavou, Knín, Košice, Krsice, Kváskovice, Libějovice, Lomy, Lukavec, Malenice, Milevsko, Milín, Myslín, Nevězice, Olešná, Předboř, Přeštěnice, Přílepov, Radimovice u Milevska, Rakovice, Rataje, Rožmitál, Smolotely, Stará Huť, Sudoměřice, Tatínky, Tojice, Turovec, Tábor, Vlkovice, Vodice, Záhoří, Želeč, Čakov, Dobrá Voda u Českých Budějovic, Doudleby, Doubravice, Dříteň, Hlincová Hora, Homole, Horní Stropnice, Hrdějovice, Hůry, Hvozdec, Chotýčany, Chrášťany, Chvalovice, Jankov, Kaplice, Kluky, Ledenice, Libín, Lipí, Lužice, Malšice, Mašovice, Mydlovary, Myslkovice, Němčice, Nové Hrady, Opatovice, Pištín, Planá, Popice, Přídolí, Přířečí, Radošovice, Roudné, Rudolfov, Římov, Srubec, Střížovice, Ševětín, Včelná, Včelnička, Vidov, Vitín, Volyně, Zvíkov, Branov, Březnice, Březové Hory, Buková u Příbramě, Buková u Příbrami, Bukovina, Buzice, Bytíz, Cetyně, Čenkov, Dlouhá Lhota, Dobříš, Drahenice, Drahlín, Dražkov, Drhovy, Drhovle, Dubenec, Dublovice, Herink, Hluboš, Chrást, Chrustenice, Chumava, Chyňava, Chýšť, Chříměřice, Chříč, Chřínov, Chříšťovice, Jenčice, Jince, Kačice, Kařez, Kasejovice, Klokočná, Klučenice, Knež, Korkyně, Kotenčice, Koupě, Kozlí, Královská Lhota, Krásná Hora nad Vltavou, Krátošice, Krty, Křepenice, Křížov, Láz, Lážovice, Lhotka u Radnic, Lhota u Dobříše, Lhota u Příbramě, Malá Hraštice, Malá Lhota, Míšov, Míšovice, Mirovice, Mokrovraty, Nečín, Nepomuk, Nížkov, Nová Ves pod Pleší, Nová Ves u Bakova, Nové Dvory, Nový Knín, Občov, Obořiště, Obory, Obořice