Hradišťská 2454

397 01 Písek

}

Po - Pa 8.00 - 17.00

Sobota 9 -12:00

Volejte

+420 774 439 453

Hradišťská 2454

397 01 Písek

}

Po - Pa 8.00 - 17.00

Sobota 9-12:00

Volejte

+420 774 439 453

F.A.Q

Často kladené dotazy – Jak můžeme pomoci?

Jaké dokumenty potřebujete?

Občanský průkaz nebo cestovní pas a řidičský průkaz.

Jak vybrat vozidlo?

V sekci Nbídka vozů si můžete vybrat konkrétní vozidlo podle svých požadavků. Rezervaci můžete provést kdykoli, přičemž si můžete, datum vyzvednutí a konkrétní typ vozidla.

Jak mohu zaplatit?

Přijímáme platby kreditní/debetní kartou: karty Visa a MasterCard platné nejméně 6 měsíců po skončení pronájmu a online platby prostřednictvím platební brány na této stránce.

Mohou být účtovány další poplatky?

Dávejte velký pozor, abyste nepřekročili limit předplacených kilometrů. Kromě toho vám může být účtován správní poplatek, pokud žádáte o potvrzení od úřadů, pokud řešíte pokutu udělenou policií nebo pokud jste porušili smlouvu nebo VOP a za další úkony nad rámec smlouvy. Seznam všech poplatků najdete na našich webových stránkách v sekci Poplatky.

Co mám dělat v případě dopravní nehody?

Vždy je nutné vyplnit záznam o nehodě a následně nahlásit pojistnou událost pojišťovně. Pojistnou událost nahlaste také našemu informačnímu centru elektronicky na adrese info@pujcovna

Mohu se svým vozem jezdit do zahraničí?

Naše vozidla můžete řídit v zemích ESVO (Norsko, Švýcarsko, Lichtenštejnsko, Island) a Evropské unie bez omezení, s výjimkou Bulharska a Rumunska. Vstup do Bulharska a Rumunska je výslovně zakázán. Mezi další země, do kterých je vstup výslovně zakázán, patří Albánie, Srbsko, Bosna a Hercegovina, Kosovo, Černá Hora, Makedonie, Rusko, Ukrajina a Bělorusko. Zákazník je povinen ověřit a také na vlastní náklady uhradit veškeré poplatky spojené s vjezdem a užíváním silnic v zemi, ve které chce naše vozidlo použít. Můžete také využít možnosti vrácení vozidla v zahraničí za příplatek podle typu vozidla. Vozidla mají pouze českou dálniční známku, všechny ostatní dálniční poplatky si musí klient zajistit na vlastní náklady.

Je nějaké věkové omezení na řidiče?
Není. V případě, že máte platný řidičský průkaz, tak si vozidlo od nás můžete půjčit.
Co je součástí pronájmu?
Součástí pronájmu je vybrané vozidlo, které zcela splňuje technické a zákonné normy provozu na dopravní komunikaci. Neomezený počet řidičů, kompletní pojištění vozů v ČR a v rámci evropské unie, záruka mobility v rámci EU, předplacená non-stop asistenční podpora od pojišťovny, garanční servisy dle potřeby a dálniční známka pro ČR. Kdybychom to měli shrnout, tak Vaší starostí bude jenom tankovat vozidlo a dolévat vodu do ostřikovačů.